Hakkımızda Seyidoğlu Nakliyat

images

Seyidoğlu Nakliyat, İstanbul - Kartal ve Kocaeli Gebze Merkezli yürütmekte olduğu nakliye ve taşımacılık hizmetlerinde bugün kendisini en iyi şekıilde müşterisine elanse etmiş, müşterisine nakliye hizmeti sırasında sunduğu hizmet kalitesi ile bugün vazgeçilmeyecek bir nakliye firması olmuştur.

Bugün personelinin kadrolu olması, belgelerinin eksiksiz olması, nakliye hizmeti başlamadan ücretsiz ekspertiz ile nakliyeyi şekillendirmesi, müşterinin talepleri ve görüşleri alınarak nakliyeye uygulanması ile firmamız SEYİDOĞLU NAKLİYAT Nakliye firmaları arasında lider konumda olmakla beraber liderliğini asla başka bir firmaya kaptırmamak ve müşterinin güvenini kaybetmemek için sürekli çalışmakta personel ve araç sayısını arttırmakta yenilemektedir.

Firmamız 1990 yılından itibaren sektörüne giriş yapmıştır.

Bu yılda Hizmetlerimize kaliteli bir şekilde devam ediyoruz. Sektörde Lider'iz

Firmamızın tüm çalışanları firmamızın bünyesinde sigortalıdır. Her ay uzmanlar tarafından eğitim almaktadırlar. müşterilerimizin her zaman daha iyisini hak ettiklerini düşündüğümüz için her zaman daha iyi hizmet verme çabasındayız.

% 100 Müşteri memnuniyeti odaklı evden eve nakliyat hizmetleri

Firmamız K1 ve K3 belgelerine sahiptir. Tüm araçlarımız ve eşyalarınızı taşırken otomatik olarak taşınan eşya kasko içerisine girmektedir.Eşyalarınızın bizimle güvenli bir şekilde taşınacagından emin olabilirsiniz.

Bir üst paragrafta'da belirttiğimiz gibi olmamasını istediğimiz kaza sonrasında eşyalarınızın olası bir zarar görme durumunda hasarınız sigorta şirketi tarafndan karşılanarak maduriyetiniz kesinlikle giderilir.

İstanbul'da Evden Eve Nakliyat, son zamanlarda hizmet dalları içerisinde en çok talep gören hizmetlerden olmuş, gelişen Türkiye'mizin vazgeçilmeyen hizmet alanları arasında yer almıştır.

Sektörün hızlı gelişip bugün teknolojiler çerçevesinde gelişmesinde en büyük rolu, tecrübesi ile ve takip eden üst düzey yönetici ve personeli ile bu teknolojiyi iyi analiz edip uygulaması etklen olmuştur.

Nakliyeyi sadece evden eve nakliyat olarak düşünmemek gerkmekte, kurumsal, asansötlü, şehilerarası taşıamcılığında evden eve nakliye gibi önemsenmesi gerektiği bilinmelidir.

seyidoglu evden eve nakliyat
Image

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliye, Evden Eve Taşıma

Evden Eve Nakliyat, sektöründe kalite ve profesyonel hizmet anlayışını müşteri güveni, memnuniyeti ile tescillenmiş olan Seyidoğlu Nakliyat, nakliye sektörünün incisi konumundadır.

Detay
Image

Kurumsal Taşımacılık

Kurumsal Taşıma, Kurumsal Nakliye

Kurumsal Taşımacılık olarak ofis, büro, banka, okul gibi birçok özel yada kamu işlettme ve ya kurumun zaman ve hız kavramı dahilince uzman ekibimizle nakliyesini gerçekleştirmekteyiz.

Detay
Image

Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası Taşımacılık

Şehirler Arası Nakliyat hizmetleri 'nde Türkiye Genelinde Lider Olan firmamız, Bugün sektöre vermiş olduğu başarılı çözümler ile nakliyat 'ta adının çok tercih edilen firma olmasını sağlamıştır.

Detay