Kurumsal Taşımacılık Seyidoğlu Nakliyat

images

Kurumsal Taşımacılık, hizmet olarak diğer hizmet tarzlarından farklı olmakta ofislerin ve kurumların büyüklüklerine göre iş hacmi ve hizmet şekli değişmektedir. Banka, Okul, Dersane, Hastane olsun özel yada kamu kurum ve kuruluşlar olsun bunların taşınması esası zaman ve kalite ile endeksli olup, verilecek hizmetin çok titizlikle ve ivedilikle gerçekleşmesi gerekmektedir.

Kurumsal Taşımacılık ta en dükkat edilmesi gereken eşyaların özenle ambalajlaması olduğu firmamızın da bu konuda profesyonel bir ekiple çalıştığıdır. Gerek kullanılan ambalaj malzemelerinin kalitesi gerekse uzman ellerce itina ile ambalajlanması nakliyeyi hasarsız bir hale getirmektedir.

Kurumsal Nakliyat 'ta firmalar ne olursa olsun nakliyeyi en temiz şekilde müşterisine sunmakkla mükelleftir. fakat son zamanlarda türeyen ve ne olduğu belli olmayan nakliye firmalarının müşteride yaşattığı hüsran ve hayal kırıklığı nakliyeye korkarak bakılmasına hizmet alırken çok düşünmesine sebebiyet vermiştir.

Kurumsal Taşıma hizmetleri için önceden taşımanın yapılacağı yere ücretsiz ekspetiz hizmetinin verilmesi mecburidir. Ücretsiz Ekspertizin eşyaların boyutunu türü çeşidirni gerekli personeli ve personel sayısını kullanılacak malzeme ve aracı tespit etmesi gerekmektedir.

Firmamız 1990 yılından itibaren sektörüne giriş yapmıştır.

Bu yılda Hizmetlerimize kaliteli bir şekilde devam ediyoruz. Sektörde Lider'iz

Firmamızın tüm çalışanları firmamızın bünyesinde sigortalıdır. Her ay uzmanlar tarafından eğitim almaktadırlar. müşterilerimizin her zaman daha iyisini hak ettiklerini düşündüğümüz için her zaman daha iyi hizmet verme çabasındayız.

% 100 Müşteri memnuniyeti odaklı evden eve nakliyat hizmetleri

Firmamız K1 ve K3 belgelerine sahiptir. Tüm araçlarımız ve eşyalarınızı taşırken otomatik olarak taşınan eşya kasko içerisine girmektedir.Eşyalarınızın bizimle güvenli bir şekilde taşınacagından emin olabilirsiniz.

Firmalar için ytukarda belirttiğimiz gibi zaman kavramı çok önemlidir, çünkü her firma müşterielrini kaybetmnemek için en kısa zamanda işlemin gerçekleştirilmesini iş başı yapmak isterler, nakliye için mesai saatleri dışında bir gün seçilir ve taşıma o gün içerisinde gerçekleştirilir.

seyidoglu evden eve nakliyat
Image

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliye, Evden Eve Taşıma

Evden Eve Nakliyat, sektöründe kalite ve profesyonel hizmet anlayışını müşteri güveni, memnuniyeti ile tescillenmiş olan Seyidoğlu Nakliyat, nakliye sektörünün incisi konumundadır.

Detay
Image

Kurumsal Taşımacılık

Kurumsal Taşıma, Kurumsal Nakliye

Kurumsal Taşımacılık olarak ofis, büro, banka, okul gibi birçok özel yada kamu işlettme ve ya kurumun zaman ve hız kavramı dahilince uzman ekibimizle nakliyesini gerçekleştirmekteyiz.

Detay
Image

Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası Taşımacılık

Şehirler Arası Nakliyat hizmetleri 'nde Türkiye Genelinde Lider Olan firmamız, Bugün sektöre vermiş olduğu başarılı çözümler ile nakliyat 'ta adının çok tercih edilen firma olmasını sağlamıştır.

Detay